Solarium Kikada: Witamy!

Solarium Kikada zatrudnia doświadczony personel, który służy fachową poradą w wyborze łóżka najbardziej odpowiadającego karnacji i bieżącym potrzebom klienta oraz doradzi w zakresie decyzji o czasie opalania czy wyborze kosmetyku przyśpieszającego bądź utrwalającego opaleniznę. Specjalistyczne kosmetyki do opalania renomowanych firm zapewniają nie tylko głęboką i trwałą opaleniznę ale przede wszystkim odpowiednią pielęgnację skóry. Nasz salon posiada szeroką ofertę profesjonalnych kosmetyków zarówno do opalania jak i po opalaniu.

Dla ułatwienia organizacji pracy i podniesienia poziomu usług nasze solarium korzysta z komputerowego systemu obsługi.

Aktualności

14-08-2018 / Zmiana godzin otwarcia

W miesiącu sierpień 2018 solarium przy Chylońska 198 czynne:

  • pon.-⁠ piąt. 12.00-⁠19.00
  • sobota 12.00-⁠15.00
01-06-2017 / Nowa strona internetowa

Uruchomiliśmy nową stronę internetową wraz ze sklepem online w którym sprzedajemy perfumy znanych marek w atrakcyjnych cenach. Możesz skorzystać z płatności online i wyślemy do Ciebie paczkę z wybranymi perfumami lub odbierzesz je w jednym z naszych punktów w Gdyni. Serdecznie zapraszamy.

18-05-2017 / Powiększamy asortyment w sklepie z perfumami!

W naszym sklepie online pojawiło się dużo nowości. Sprawdź czy znajdziesz swoje ulubione marki perfum a jeżeli takich nie znajdziesz, zadzwoń do nas, postaramy się je dla Ciebie zdobyć!

Sprawdź nasz sklep online z perfumami!

W naszym studio znajduje się również salon kosmetyczny (tel. 696 323 642). Posiadamy w sprzedaży perfumy renomowanych firm.

Nasze solarium charakteryzuje troska o klienta wyrażona zarówno w jakości oferowanych usług, jak i w wyjątkowej atmosferze zapewnionej przez eleganckie wnętrza z klimatyzacją, przyjemną muzykę (profesjonalny system nagłaśniający). To, co wyróżnia nasze solarium i stanowi podstawę dobrego imienia firmy, to jednak przede wszystkim wyjątkowa dbałość o czystość i higienę. Kładziemy szczególny nacisk na utrzymanie w czystości łóżek opalających oraz pomieszczeń przeznaczonych do opalania.

Przejdź do sklepu