Solarium Kikada: Witamy!

Solarium Kikada zatrudnia doświadczony personel, który służy fachową poradą w wyborze łóżka najbardziej odpowiadającego karnacji i bieżącym potrzebom klienta oraz doradzi w zakresie decyzji o czasie opalania czy wyborze kosmetyku przyśpieszającego bądź utrwalającego opaleniznę. Specjalistyczne kosmetyki do opalania renomowanych firm zapewniają nie tylko głęboką i trwałą opaleniznę ale przede wszystkim odpowiednią pielęgnację skóry. Nasz salon posiada szeroką ofertę profesjonalnych kosmetyków zarówno do opalania jak i po opalaniu.

Dla ułatwienia organizacji pracy i podniesienia poziomu usług nasze solarium korzysta z komputerowego systemu obsługi.

Aktualności

06-10-2020 / Dołączyliśmy do sieci punktów partnerskich Furgonetki

Dzięki temu stworzyliśmy Wam możliwość nadawanie paczek w naszym lokalu. Od teraz każdy może w wygodny sposób przynieść paczkę do punktu solarium przy ul. Chylońskiej 198. Zapraszamy serdecznie!

08-06-2020 / Rezerwacje telefoniczne

Gorąco zachęcamy i zapraszamy do korzystania z kontaku telefonicznego dzięki któremu istnieje możliwość umówienia się również poza standardowymi godzinami pracy.

  • UNRUGA 50, tel: 601 65 00 69
  • CHYLOŃSKA 198, tel: 504 079 489
14-08-2018 / Zmiana godzin otwarcia

W miesiącu sierpień 2018 solarium przy Chylońska 198 czynne:

  • pon.-⁠ piąt. 12.00-⁠19.00
  • sobota 12.00-⁠15.00
18-05-2017 / Powiększamy asortyment w sklepie z perfumami!

W naszym sklepie online pojawiło się dużo nowości. Sprawdź czy znajdziesz swoje ulubione marki perfum a jeżeli takich nie znajdziesz, zadzwoń do nas, postaramy się je dla Ciebie zdobyć!

Sprawdź nasz sklep online z perfumami!

W naszym studio znajduje się również salon kosmetyczny (tel. 696 323 642). Posiadamy w sprzedaży perfumy renomowanych firm.

Nasze solarium charakteryzuje troska o klienta wyrażona zarówno w jakości oferowanych usług, jak i w wyjątkowej atmosferze zapewnionej przez eleganckie wnętrza z klimatyzacją, przyjemną muzykę (profesjonalny system nagłaśniający). To, co wyróżnia nasze solarium i stanowi podstawę dobrego imienia firmy, to jednak przede wszystkim wyjątkowa dbałość o czystość i higienę. Kładziemy szczególny nacisk na utrzymanie w czystości łóżek opalających oraz pomieszczeń przeznaczonych do opalania.

Przejdź do sklepu